°C

W Zielonej Górze powstanie kolejna Jadłodzielnia

Fot. Zofia Popielecka
 

Jest pomysł, aby w Zielonej Górze stworzyć kolejną Jadłodzielnię. Przypomnijmy, że jedno takie miejsce znajduje się przy ul. Moniuszki. Tam mieszkańcy mogą zostawiać żywność i dzielić się nią z innymi.

Anna Duciewicz-Kaczmarek, inicjatorka zielonogórskiej Jadłodzielni, mówi, że kolejna lodówka szuka lokalizacji. Chodzi o to, aby trafić do większej ilości odbiorców i szerzyć ideę foodsharingu:

Anna Duciewicz-Kaczmarek dodaje, że miejsce, w którym powstanie kolejna Jadłodzielnia, powinno być ogólnodostępne, na przykład blisko centrum miasta:

Warto dodać, że Jadłodzielnia jest otwarta 24 godziny na dobę. Jeżeli ktoś chciałby udostępnić lokalizację kolejnej lodówce, może kontaktować się z inicjatorami przez fanpage na Facabooku. 


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku