°C

AZS postawił się Ostrovii, ale wygrał lepszy

foto: Krystian Machalica
 

Piłkarze ręczni PKM-u Zachód AZS-u Uniwersytetu Zielonogórskiego przegrali na wyjeździe z czołową drużyną pierwszej ligi Ostrovią Ostrów Wielkopolski 22-26.

Pierwsza połowa w wykonaniu akademików bardzo słaba. Po trzydziestu minutach schodzili przegrywając 8-15. Po przerwie gra zielonogórzan nieco się poprawiła, czego dowodem było zmniejszenie strat do ekipy gospodarzy. W 57. minucie przegrywali już tylko trzema bramkami, ale jak się okazało czasu już nie wystarczyło i ostatecznie AZS przegrał 22-26 w faworyzowanym rywalem. Mecz ocenia trener Ireneusz Łuczak:


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku