AZS postawił się Ostrovii, ale wygrał lepszy

Piłkarze ręczni PKM-u Zachód AZS-u Uniwersytetu Zielonogórskiego przegrali na wyjeździe z czołową drużyną pierwszej ligi Ostrovią Ostrów Wielkopolski 22-26.

Pierwsza połowa w wykonaniu akademików bardzo słaba. Po trzydziestu minutach schodzili przegrywając 8-15. Po przerwie gra zielonogórzan nieco się poprawiła, czego dowodem było zmniejszenie strat do ekipy gospodarzy. W 57. minucie przegrywali już tylko trzema bramkami, ale jak się okazało czasu już nie wystarczyło i ostatecznie AZS przegrał 22-26 w faworyzowanym rywalem. Mecz ocenia trener Ireneusz Łuczak: