°C

Śmiertelny wypadek drogowy w pow. słubickim

Fot. PAP/KPP Chodzież
 

Policjanci ustalają przyczynę śmiertelnego wypadku, do którego doszło w środę na lokalnej drodze w pow. słubickim. Zginął w nim 53-letni mężczyzna, a 51-latek został ranny - poinformowała Magdalena Jankowska z Komendy Powiatowej Policji w Słubicach.

Zgłoszenie o wypadku wpłynęło do służb w środę, około godz. 18. Między Kunicami a Uradem, kierujący osobowym citroenem stracił panowanie nad pojazdem, który wypadł z jezdni i uderzył w drzewo.

Jak przekazała Jankowska, 53-letni kierowca citroena zginął na miejscu, a jego 51-letni pasażer został ranny. Karetka pogotowia zabrała go do szpitala. Wraz z mężczyznami w samochodzie był pies, który nie przeżył wypadku.

Okoliczności i przyczynę tragedii wyjaśniają słubiccy policjanci pod nadzorem tamtejszej prokuratury rejonowej.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku