°C

Jabłoński nie zapłacił hospicjum. Nie wykonał wyroku sądu

fot. Janusz Życzkowski
 

5 tysięcy złotych powinien wpłacić na hospicjum w Słubicach polityk Platformy Obywatelskiej i członek zarządu województwa lubuskiego Marcin Jabłoński, który przegrał proces o pomówienie. Wyrok uprawomocnił się w listopadzie. Z naszych informacji wynika, że wpłaty na hospicjum nie ma do dziś.

Kara dla Marcina Jabłońskiego była finałem procesu o ochronę dóbr osobistych wytoczonego przez Wojciecha Włodarskiego, byłego prezesa szpitala w Słubicach.

O wpłatę zapytaliśmy dziś prezesa hospicjum w Słubicach, ale ten odmówił komentowania sprawy. Prezes nie chciał wypowiadać się również na temat powiadomienia sądu o niewykonaniu wyroku. 

Postanowieniem sądu, Jabłoński miał również przeprosić Wojciecha Włodarskiego w mediach społecznościowych, Gazecie Lubuskiej oraz zapłacić wyznaczoną przez sąd kwotę. Wyrok został wykonany jedynie w części.

Z Marcinem Jabłońskim nie udało nam się dziś skontaktować. 

 


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku