°C

„Spotkania z pasją” w Świebodzińskim Domu Kultury

Fot. Pixabay
 

Jest to cykl nagrań, podczas których mieszkańcy gminy opowiadają o swoich zainteresowaniach. Do tej pory odbyło się pięć takich rozmów online, uczestniczyli w nich artyści, twórcy gier oraz wizjonerzy.

Beata Czechowska z domu kultury w Świebodzinie mówi, że dzięki takim spotkaniom można poznać wiele wyjątkowych osób mających również wyjątkowe pasje:

Rozmowy w ramach cyklu „Spotkania z pasją” odbywają się co 3 tygodnie. Beata Czechowska dodaje, że w studiu Świebodzińskiego Domu Kultury było już wielu ciekawych gości, wśród nich był między innymi Felicjan Andrzejczak:

Warto dodać, że Świebodziński Dom Kultury zaprasza do współpracy osoby zainteresowane, które mają nietypowe pasje.

 


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku