°C

Zastal zaczyna walkę o finał PLK; ekspert Polsatu: będzie 3-0 dla mistrzów!

fot. twitter/Enea Zastal BC
 

Enea Zastal BC Zielona Góra rozegra dzisiaj I mecz w półfinale Polskiej Ligi Koszykówki ze Śląskiem Wrocław. Wszystkie mecze półfinałów i finałów rozgrywane będą w Ostrowie Wielkopolskim podczas dwóch zamkniętych turniejów dla najlepszej czwórki rozgrywek. A o „bańce" i szczególnie o pojedynkach zielonogórsko-wrocławskich rozmawiamy z komentatorem Polsatu Adamem Romańskim.

Nasz gość uważa, że Śląsk może był łatwiejszym rywalem dla zielonogórzan, niż była w ćwierćfinale Spójnia Stargard i Zastal powinien pokonać zespół z Dolnego Śląska w ciekawej, ale krótkiej serii. Skąd to przekonanie?  O tym w rozmowie, na która serdecznie zapraszamy:


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku