°C

Zadecyduje jeden mecz

fot. R.Rachlewicz
 

Polski Związek Koszykówki podjął decyzję co do walki o trzecie miejsce w rozgrywkach Energa Basket Ligi Kobiet.

Po przegranych spotkaniach półfinałowych play off walka o brązowe medale miała się rozstrzygnąć między PolskąStrefęIwestycji Eneą Gorzów Wlkp. (3 miejsce po fazie zasadniczej) i drużyną FaleLokiKoki Rosmedia Basket-25 Bydgoszcz (5 miejsce po rundzie zasadniczej). Pierwotnie brązowy medal miała zdobyć drużyna, która wygra dwa z trzech zaplanowanych meczów. Jednak ze względu na zakażenie koronawirusem zawodniczek bydgoskiego zespołu zdecydowano, że o tym, która z tych drużyn zakończy rozgrywki na najniższym stopniu podium zadecyduje jeden mecz, który zostanie rozegrany w najbliższą niedzielę o godz. 18.00 w Gorzowie Wlkp.

Dariusz Maciejewski – trener PSI Enei:


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku