°C

Stilon pokonał Pogoń, optymizm przed pucharową środą

fot. R.Rachlewicz
 

Piłkarze Stilonu Prosupport Gorzów pokonali w sobotę na wyjeździe Pogoń Skwierzyna 1:0 we wznowionych po przerwie rozgrywkach IV ligi lubuskiej.

Gorzowianie dzięki tej wygranej i remisowi Dębu Sława Przybyszów tracą już tylko 5 punktów do 2. miejsca. Trener Stilonu Krzysztof Kaczmarczyk skupia się jednak przede wszystkim na grze zespołu i każdym kolejnym meczu:

Co ciekawe sobotni mecz miał pewien nietypowy podtekst, bowiem trener Pogoni Karol Gliwiński pracuje także w Stilonie, gdzie jest trenerem młodzieży:

W środę w 1/8 finału lubuskiego Pucharu Polski Stilon Prosupport zmierzy się w Zielonej Górze z rezerwami Lechii a Pogoń czeka wyjazdowe spotkanie przeciwko Unii Kunice-Żary.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku