°C

Triumf Orła, porażka Sobieskiego. Wszystko rozstrzygnie się ostatniego dnia

fot. pixabay.com
 

Siatkarze Sobieskiego Żagań przegrali z Chrobrym Głogów 0:3, w setach do 16, 17 i 26 w drugim meczu turnieju półfinałowego o awans do I ligi. Zmagania odbywają się od piątku do niedzieli w Wilczynie. I właśnie tego ostatniego dnia wszystko się rozstrzygnie.

W drugim sobotnim spotkaniu, zakończonym późnym wieczorem Orzeł Międzyrzecz pokonał gospodarzy – Wilki Wilczyn 3:2 (25:16, 25;22, 20:25, 19:25, 15:9).

Jak na razie głogowianie mają komplet dwóch zwycięstw. Ekipy z Żagania i Międzyrzecza raz wygrały i raz przegrały, a Wilki zanotowały dwie porażki.

W niedzielę ostatni dzień turnieju. Sobieski zagra o godz. 13.00 z Wilkami, a o 17.00 Orzeł zmierzy się z Chrobrym. Do turnieju finałowego awansują dwie najlepsze drużyny.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku