°C

Dzień Otwarty Wydziału Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska na UZ

Fot. Uniwersytet Zielonogórski
 

Zbliża się kolejny Dzień Otwarty na Uniwersytecie Zielonogórskim.

Już 16 kwietnia swoją ofertę zaprezentuje Wydział Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska. Wydarzenie ze względu na pandemię odbędzie się on-line. Katarzyna Doszczak z biura prasowego uczelni, mówi, że wydziały uniwersyteckie otwierają się systematycznie dla potencjalnych studentów, jak dodaje, jest to związane z rekrutacją, która rozpocznie się niebawem:

Katarzyna Doszczak, zaznacza, że w obecnej sytuacja jest to jedyna możliwa forma prezentacji uniwersytetu. Pracownicy Wydziału Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska będą mówili o ofercie edukacyjnej w najbliższy piątek od godziny 9.00:

Przypomnijmy, że w wydarzeniu może wziąć udział każda zainteresowana osoba. Wystarczy wejść na stronę internetową wydziału.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku