°C

Wadim Tarasenko gościem Falubazu

źródło: materiały klubowe
 

Wadim Tarasenko został zakontraktowany jako gość Marwis.pl Falubazu Zielona Góra w obecnym sezonie PGE Ekstraligi.

27-letni Rosjanin na co dzień występuje w barwach pierwszoligowego Ambramczyka Polonii Bydgoszcz. W tym sezonie ligowym, wraz z klubem nie zdołał na razie rozegrać spotkania. Z kolei w rozgrywkach wcześniejszych był był najskuteczniejszym zawodnikiem 2. ligi żużlowej. Dla Wilków Krosno w 46 biegach zdobył 116 punktów (2,652 pkt./bieg). Natomiast dla pierwszoligowego Lokomotivu Daugavpils zdobył 84 punkty w 41 biegach (2,146 pkt./bieg).

Wadim Tarasenko to po Kryterium Asów gorące nazwisko. Jest gotowy na to, żeby nas wspomóc na wypadek choroby któregoś z podstawowych zawodników zagranicznych. Rosjanie zawsze potrafili zrobić w Falubazie wiele pozytywnego zamieszania, począwszy od Artioma Wodiakowa po Aleksandra Loktajewa. Wierzymy, że Wadim będzie postrzegany jako równie charakterny i waleczny. – powiedział na oficjalnej stronie klubu prezes Falubazu Wojciech Domagała.

A  kolejne spotkanie Marwis.pl Falubazu Zielona Góra z GKM-em Grudziądz już jutro o godz. 18. Transmisja na antenie Radia Zielona Góra i Radia Zachód.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku