°C

Kolejny masowy punkt szczepień w Zielonej Górze

Fot. PAP/EPA/Georgi Licovski
 

W Zielonej Górze powstaje drugi masowy punkt szczepień przeciw Covid-19. Zaszczepionych dziennie będzie mogło być nawet do 1500 osób.

Pierwszy takie miejsce znajduje się w centrum miasta przy ul. Bohaterów Westerplatte. W związku z bardzo dużym zainteresowaniem uruchomiony zostanie dodatkowy masowy punkt szczepień. Będzie on zlokalizowany przy ul. Sulechowskiej w hali lekkoatletycznej.
-Pierwsze szczepienia populacyjne powinny ruszyć w przyszłym tygodniu, masowe po decyzji resortu zdrowia – mówi Mirosław Szwed, pełnomocnik ds. szczepień w Zielonej Górze: 

Obecnie w Zielonej Górze znajduje się 25 punktów szczepień przeciw covid-19.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku