°C

Większość mieszkańców zadowolona z życia w Gorzowie

fot. M. Sawoch
 

86 procent mieszkańców jest zadowolonych z życia w Gorzowie. Nasi mieszkańcy wysoko oceniają usługi komunalne czyli zaopatrzenie w ciepło wodę, prąd i gaz. 76 procent mieszkańców pozytywnie oceniło także prezydenta Jacka Wójcickiego. Z tego 22 proc. wystawiło mu ocenę zdecydowanie dobrą, a 55 raczej dobrą. To wyniki sondażu IBRIS, poświęconego jakości życia w miastach i ocenie ich prezydentów, które publikuje Rzeczpospolita.

Mówi rzecznik prasowy Urzędu Miasta, Wiesław Ciepiela:

O to jak żyje się w naszym mieście pytaliśmy dziś gorzowian:

Okazuje się także , że mimo zadowolenia z życia w Gorzowie, jedynie 15 procent mieszkańców uważa, że w naszym mieście żyje się lepiej niż w innych miastach.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku