°C

BC Swiss Krono Żary porażką kończy sezon

foto: Krystian Machalica
 

Koszykarze BC Swiss Krono Żary przegrali 68-70 z KS Sudety Jelenia Góra i zakończyli sezon drugoligowy w fazie play-off.

Na tym szczeblu gra się do dwóch zwycięstw. Po porażce 81-84 w Jeleniej Górze żaranie przystępowali do meczu z zaledwie trzema punktami straty. Cały środowy pojedynek kontrowali jednak goście, choć w końcówce gospodarzom zabrakło zaledwie trzech punktów i kilku sekund, by stan 68-68 zamienić na swoją korzyść. Ostatecznie KS Sudety Jelenia Góra wygrał z BC Swiss Krono Żary dwoma punktami.

3 miejsce w sezonie zasadniczym, a w fazie play-off dwie porażki. Trener żaran Łukasz Rubczyński nie ukrywa, że liczył na więcej:


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku