°C

Elektryczne ładowarki do aut w Słubicach

fot. UM Słubice
 

Gmina Słubice chce być liderem w zakresie szeroko rozumianej ekologii. Niedawno pojawiły się dwa recyklomaty, czyli pojemniki na plastikowe butelki. Po ich oddaniu na konto każdego, kto zainstaluje specjalną aplikację, wpływają punkty. Te można zamienić na miejskie gadżety lub bilety do słubickich placówek kultury.

– Dalej idziemy w stronę ochrony środowiska i zielonej energii, dlatego mamy kolejny pomysł – mówi Mariusz Olejniczak, burmistrz Słubic:

Burmistrz zapewnia, że w miarę potrzeb miasto będzie dostawiać kolejne ładowarki. Na razie zapotrzebowanie nie jest duże.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku