°C

Dwie ofiary śmiertelne wypadku drogowego w Dąbroszynie

Fot. PAP/Lech Muszyński
 

Na drodze wojewódzkiej nr 132 w Dąbroszynie niedaleko Kostrzyna nad Odrą doszło do wypadku. Zginęło dwóch młodych mężczyzn jadących samochodem, który uderzył w drzewo – poinformował Grzegorz Jaroszewicz z Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie Wlkp.

Do tragedii doszło w środę, około godzin. 18. Z wstępnych ustaleń wynika, że kierujący volkswagenem passatem z nieustalonej przyczyny zjechał na pobocze i uderzył w drzewo. Zginął na miejscu wraz ze swoim pasażerem. Z powodu wypadku droga jest zablokowana.

Jaroszewicz powiedział PAP, że na miejscu ustalaniem okoliczności i przyczyny wypadku zajmują się policjanci. Postępowanie jest nadzorowane przez prokuratora.

DW nr 132 łączy Gorzów Wlkp. z granicznym Kostrzynem nad Odrą. W związku z zablokowaniem drogi policjanci zorganizowali objazdy lokalnymi drogami.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku