°C

Budowlani Lubsko stracili ważne punkty

źródło: materiały klubowe
 

Coraz ciekawiej robi się w zielonogórskiej okręgówce. Lider, zespół Budowlanych Lubsko, przegrał w meczu 21 kolejki z LZS-em Górzyn 0-1. W przypadku zwycięstwa stałby się samodzielnym liderem rozgrywek, tymczasem teraz aż 3 drużyny z czuba tabeli mają tyle samo punktów!

Są o Budowlani, ŁKS Łęknica i Zorza Ochla.

ŁKS przegrał w minionej kolejce, podobnie jak Budowlani. Łękniczanie ulegli na własnym boisku Unii Kunice 0-4. Zorza z kolei ograła Alfę Jaromirowice 3-2. 

Warto dodać jeszcze, że Zorza ma jeden zaległy mecz, z kolei czwarty w tabeli Promień Żary traci do czołowej trójki 2 punkty, ale rozegrał 2 mecze mniej

Wracając do Budowlanych Lubsko to jej trener Robert Ściłba żałuje straty punktów, ale zaznacza, że sezon jest jeszcze długi i wszystko może się zdarzyć:

Wspomniana przez trenera Sprotavia Szprotawa będzie kolejnym rywalem Budowlanych. Współlider z Łęknicy zagra zaś z Drzonkowianką Racula. Zorza, która zamyka podium, zmierzy się na wyjeździe z Promieniem Żary. 


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku