°C

Siatkarze AZS-u niepewni swojej przyszłości

foto: Krystian Machalica
 

Siatkarze AZS-u Uniwersytetu Zielonogórskiego spadli z drugiej ligi. Jednak na decyzje o przyszłości zespołu jest jeszcze za wcześnie. Te zapadną najprawdopodobniej jeszcze kwietniu.

W tym miesiącu powinny zebrać się władze AZS-u Uniwersytetu Zielonogórskiego, które debatować będą nad przyszłością zespołu. Fakt jest taki, że akademicy z drugiej ligi spadli po bardzo słabym sezonie. Nie wiadomo, czy klub nie wykupi tak zwanej „dzikiej karty”, która pomoże uniknąć faktycznej degradacji.

Jeśli chodzi zaś o zawodników, to ci, którzy będą chcieli kontynuować grę, dostaną taką możliwość. O niepewnej jednak przyszłości mówi Jerzy Dalecki, przedstawiciel rady sekcji siatkówki w AZS-ie Uniwersytetu Zielonogórskiego:


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku