°C

Zastal: Spójnia wygrała zasłużenie, my zagraliśmy słabo

fot. Jacek Białogłowy
 

Enea Zastal BC Zielona Góra prowadzi już tylko 2-1 w I rundzie play-offu PLK ze Spójnią Stargard. W poniedziałkowym spotkaniu Zastal wyglądał, jakby liczył, że po słabej I połowie znów uda się pokonać Spójnię, zatrzymując jej atuty w drugich 20 minutach. Tym razem się nie udało...

Zastal w związku z tym zostaje w podstargardzkiej miejscowości Morzyczyn, tam nocuje, dziś potrenuje w Stargardzie no i w środę spróbuje raz jeszcze zakończyć ćwierćfinałową serię w hali rywala. 

Tymczasem wczoraj na pomeczowej konferencji prasowej tak tłumaczył porażkę trener Arkadiusz Miłoszewski (był na niej, bo zgodnie z przepisami Żan Tabak, po dyskwalifikacji, nie mógł się na niej pojawić):

Miłoszewskiego pytaliśmy też o interpretację sytuacji, po której Żan Tabak wściekł się na sędziów i dostał za krzyki w ich kierunku dwa przewinienia techniczne i wyleciał z boiska. Chodziło o odgwizdanie przez nich faulu Skylera Bowlina na Filipie Matczaku przy trzypunktowej przewadze Spójni:

Łukasz Koszarek króciutko podsumował mecz tak:

Zapytaliśmy również o mecz słabszego niż zwykle Łotysza Rolandsa Frejmanisa:

Mecz nr 4 Spójnia – Zastal w środę o godzinie 20:00 w Stargardzie, transmisja w Radiu Zielona Góra na 97.1 FM.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku