°C

Aplikacja przypomni o wywozie śmieci

UM Słubice
 

Słubice zdecydowały się na korzystanie z aplikacji mobilnej „Kiedy śmieci”. Aplikacja jest bezpłatna dla mieszkańców, choć samorząd z możliwość korzystania z niej musiał zapłacić projektantowi apki. Dzięki niej mieszkanie na telefon dostanie powiadomienie o zbliżającym się terminie odbioru odpadów.

– Aplikacja posiada kilka funkcji, ale jej główne zadanie to poinformować o zbliżającym się odbiorze odpadów. Po określeniu miejsca odbioru odpadów aplikacja przypomni użytkownikowi, kiedy będzie odbierana dana frakcja odpadów – tłumaczy działanie Mariusz Olejniczak, burmistrz Słubic.

W aplikacji dostępne są również zasady prawidłowej segregacji śmieci i słownik odpadów. Dostępne są też dane PSZOK oraz dodatkowe informacje z gminy dotyczące gospodarki odpadami, na przykład terminy i zasady płatności.

Aplikacja przypomni o wywozie śmieci Radio Zachód


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku