°C

Poliklinika w Krośnie na sprzedaż

fot. starostwo powiatowe w Krośnie Odrzańskim
 

Po raz drugi budynek byłej polikliniki w Krośnie Odrzańskim został wystawiony na sprzedaż. Władze powiatu krośnieńskiego, do których obiekt należy, kiedyś chciały tam przenieść szkołę specjalną. Niestety, budynek jest piętrowy, z wąskimi klatkami schodowymi i nie jest właściwym miejscem dla niepełnosprawnych uczniów.

– Liczymy, że uda się obiekt sprzedać, bo jest w dogodnym miejscu miasta – mówi Grzegorz Garczyński, starosta krośnieński.

Pojawił się jednak pomysł, by szkołę specjalną przenieść do parterowego obiektu szkoły podstawowej w Radnicy, skąd uczniowie mieliby się przenieść do SP 3 w Krośnie Odrzańskim. Na takie rozwiązanie nie zgodziła się lubuska kurator oświaty.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku