°C

Policja zidentyfikowała tajemniczego pasażera pociągu

Fot. KWP w Gorzowie
 

Tajemniczy pasażer pociągu relacji Berlin-Warszawa został zidentyfikowany. To 37-letni Łotysz, który nie posiada żadnego obywatelstwa, ma status bezpaństwowca.

Wracamy do temu sprzed prawie dwóch miesięcy. Wtedy informowaliśmy o mężczyźnie, którego zatrzymała świebodzińska policja, ponieważ jego zachowanie zwróciło uwagę pozostałych pasażerów. Mężczyzna nie reagował na zadawane mu pytania, spoglądał w jeden punkt i nie było z nim żadnego kontaktu. Marcin Ruciński z Komendy Powiatowej Policji w Świebodzinie mówi, że zatrzymany to 37-letni Łotysz, który od dawna samotnie podróżował po Europie:

Mężczyzna po dwumiesięcznym pobycie w szpitalu wrócił do zdrowia i udał się w dalszą podróż:

Przypomnijmy, że podczas ustalania tożsamości tajemniczego pasażera pociągu przeprowadzono specjalistyczne badania w policyjnym laboratorium w Gorzowie Wielkopolskim.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku