°C

777-lecie Sulęcina. Co w ramach obchodów?

fot. Zbigniew Bodnar
 

Sulęcin w tym roku obchodzi 777 jubileusz nadania praw miejskich.

Z tej okazji wiele instytucji kultury, szkół oraz lokalnych firm przygotowuje obchody tego wydarzenia. Dyrektor Sulęcińskiego Ośrodka Kultury Jacek Filipek mówi, że przygotowano specjalny kalendarz imprez, który stale jest aktualizowany. Jak dodaje, najbliższe wydarzenie to „7 dziedzin ratownictwa, czyli gaszenie pożarów”,  o czym opowiedzą strażacy z Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sulęcinie:

Jacek Filipek dodaje, że stworzono również specjalną stronę internetową, na której znajdują się ciekawostki związane z historią Sulęcina:

Przypomnijmy, że kalendarz imprez może być zmieniany jeszcze kilka razy, dlatego należy śledzić zmiany na wspomnianej stronie internetowej.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku