°C

PGE będzie współpracowało z „Elektrykiem”

fot. K.Rak
 

Największy producent energii w Polsce, grupa PGE podpisała dziś umowę o współpracy z Zespołem Szkół Elektrycznych w Gorzowie.

Dzięki tej umowie uczniowie „Elektryka” mają mieć  łatwiejszy start w dorosłe życie na rynku pracy.Wiceminister Edukacji Narodowej, Marzena Machałek , która gościła dziś w Gorzowie, przypomniała jak ważne jest inwestowanie przedsiębiorstw w technologie, ale także w człowieka.

Praktyki zawodowe jeszcze podczas nauki w technikum są bardzo potrzebne, mówią uczniowie Zespołu Szkół Elektrycznych, Mateusz i Paweł:

Również Ryszard Wasiłek, wiceprezes zarządu Polskiej Grupy Energetycznej nie ukrywa, że podpisana dziś umowa wiele znaczy dla spółki, która się rozwija i wciąż potrzebuje nowych pracowników:

Podobne umowy PGE podpisało ze szkołami m.in. w Bogatyni czy Bełchatowie.

PGE będzie współpracowało z "Elektrykiem" | Radio Zachód PGE będzie współpracowało z "Elektrykiem" | Radio Zachód PGE będzie współpracowało z "Elektrykiem" | Radio Zachód PGE będzie współpracowało z "Elektrykiem" | Radio Zachód PGE będzie współpracowało z "Elektrykiem" | Radio Zachód PGE będzie współpracowało z "Elektrykiem" | Radio Zachód PGE będzie współpracowało z "Elektrykiem" | Radio Zachód


- KAMPANIA SPOŁECZNA -

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku