°C

Radio Zachód – Interwencje

 

Radio Zachód – interwencje. W każdy poniedziałek, po godzinie 14, odwiedzamy miejsca, gdzie pojawiają się sytuacje konfliktowe. Dzisiaj zapraszamy do Szczańca.

Spory, konflikty, problemy, które nie pozwalają spokojnie mieszkać, pracować, żyć po prostu, pojawiają się wszędzie. To nieodłączny efekt działania człowieka.
Dzisiaj jesteśmy w Szczańcu. Rolnicy z niewielkiego Wilenka w gminie Szczaniec narzekają na notoryczne zalewanie pól. To wynik wadliwie wykonanego przepustu pod autostradą. Prosta wydaje się sprawa poprawy konstrukcji przepustu, ugrzęzła w przepisach administracyjnych.
Jakie są argumenty zainteresowanych stron? Czy uda się wypracować kompromis? Czy istnieje dobre rozwiązanie? Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo.


- KAMPANIA SPOŁECZNA -


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku