°C

Zostaw jeden procent w gminie

ministerstwo finansów
 

Nadszedł czas rozliczeń podatkowych. Samorządy apelują, aby przekazywać odpisy z jednego procenta na rzecz organizacji działających na ich terenie. Najgłośniejsze apele płyną z samorządów gmin leżących w pobliżu dużym miast. To w sąsiednich, mniejszych gminach często zamieszkują osoby, które przeniosły się tu z aglomeracji.

– Jeśli tu mieszkacie, to obywatelska postawa nakazuje zostawić u nas jeden procent podatku – tłumaczy Anna Mołodciak, wójt podgorzowskiej gminy Kłodawa:

Anna Mołodciak wskazuje, że pozostawienie jednego procenta podatku w gminie, w której się mieszka, jest szczególnie ważne w dobie pandemii.


- KAMPANIA SPOŁECZNA -

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku