°C

Zmiany w Szkolnym Schronisku Młodzieżowym w Świebodzinie

Fot. Pixabay
 

Poza dodatkową siedzibą, pojawił się nowy kierownik, który będzie odpowiadał za prowadzenie schroniska przy ulicy Żaków.

Rafał Wojtkiewicz, dyrektor placówki, mówi, że część działań schroniska zostaje przeniesiona na ulicę Sobieskiego, gdzie w ostatnim czasie trwały prace remontowe. Jak dodaje, przy ul. Żaków niebawem zacznie funkcjonować Wydział Komunikacji oraz Wydział Geodezji, dlatego zmiany lokalizacji były koniecznie:

W ostatnich dniach rozpatrywano zgłoszenia kandydatów na kierownika jednego z obiektów Szkolnego Schroniska Młodzieżowego przy ulicy Żaków. Konkurs wygrał były burmistrz Świebodzina, Dariusz Bekisz:

Dyrektor Szkolnego Schroniska Młodzieżowego w Świebodzinie podkreśla, że o wygranej Dariusza Bekisza zadecydowało wieloletnie doświadczenie w pracy w samorządzie.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku