°C

Kłodawa już myśli o lecie

fot. UG Kłodawa
 

Mimo kolejnego zaostrzenia reżimu sanitarnego samorządy myślą o nadchodzącym sezonie wypoczynkowym. Przygotowują bazę dla turystów, remontują, wydają stosowne zalecenia. Podobnie jest w gminie Kłodawa, gdzie kąpieliska są już wyznaczone. Wiadomo też, czego będą mogli na nich oczekiwać wypoczywający.

– Przecież może się okazać, że znów głównym miejscem naszego letniego wypoczynku będą polskie morze, góry i jeziora – mówi Anna Mołodciak, wójt gminy Kłodawa.

Gmina przed wydaniem zgody na organizację kąpieliska zasięga opinii w Wodach Polskich oraz, w zależności od zarządu akwenu, w starostwie lub Krajowym Ośrodku Wsparcia Rolnictwa. Decyzję radnych z gminy Kłodawa poznamy 24 marca.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku