°C

Porozumienie Ośrodków Sportu i Rekreacji

Fot. Zofia Popielecka
 

Trzy Ośrodki Sportu i Rekreacji z regionu podpisały porozumienie, które wiąże się z organizacją wspólnych imprez.

Chodzi o Sulechów, Międzyrzecz i Świebodzin – właśnie te trzy miasta nawiązały współpracę, dzięki której w regionie odbędzie się więcej sportowych imprez.

Jakub Pawłowski, dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Świebodzinie, mówi, że współpraca jest dobrym rozwiązaniem, ponieważ każdy może nauczyć się od siebie nowych rzeczy:

Łukasz Duch, dyrektor Sulechowianki, mówi, że ustalono już kalendarz wydarzeń sportowych, jeżeli sytuacja epidemiologiczna w regionie poprawi się, dojdzie do ich realizacji:

Grzegorz Rydzanicz, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Wypoczynku w Międzyrzeczu, podkreśla, że współpraca bez wątpienia usprawni organizację wspólnych imprez:

 


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku