°C

Dni Otwarte on-line w V LO w Zielonej Górze

Fot. A. Steciąg
 

Spacer po szkole, spotkania z nauczycielami, a także rozmowy z byłymi i obecnymi uczniami - V Liceum Ogólnokształcące w Zielonej Górze zaprasza ósmoklasistów na Dni Otwarte Szkoły!

W tym roku, z powodu pandemii, wszystko odbędzie się on-line. Jak mówi Kamila Jur, dyrektorka zielonogórskiej „Piątki”, w obecnych czasach to jedyna możliwa forma zaprezentowania szkoły od środka:

Wirtualne Dni Otwarte V LO w Zielonej Górze odbędą się w piątek 26 marca.

– Zapraszamy na nasz profil na Facebooku, gdzie będzie można zobaczyć, jak wygląda szkoła od wewnątrz, a także porozmawiać z uczniami i nauczycielami – mówi koordynatorka akcji Barbara Malina – Tyda:

Oprócz tego, uczniowie zainteresowani nauką w V Liceum Ogólnokształcącym w Zielonej Górze będą też mogli skorzystać ze specjalnej broszury informacyjnej przygotowanej na podstawie najczęściej zadawanych przez ósmoklasistów pytań.

– Ta broszura również będzie dostępna w sieci – podkreśla Barbara Malina – Tyda:

W nowym roku szkolnym w V Liceum Ogólnokształcącym w Zielonej Górze na absolwentów klas ósmych czekać będzie ok. 150 miejsc w pięciu klasach pierwszych o profilach: biomedycznym, ekonomiczno – językowym, humanistycznym, bioinżynierskim i politechnicznym.

 

 


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku