°C

Skwierzyna stawia na SIM

fot. Z.Bodnar
 

Kolejna lubuska gmina zainteresowana budownictwem komunalnym w ramach Społecznych Inicjatyw Mieszkaniowych. Program zakłada budowę mieszkań z partycypacją lokatorów oraz dojściem do własności. Tym razem zainteresowanie wyraża gmina Skwierzyna.

– Spotkaliśmy się już z reprezentantami Krajowego Zasobu Nieruchomości – informuje Lesław Hołownia, burmistrz Skwierzyny:

W najbliższym czasie Skwierzyńskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego przeprowadzi ankietę wśród mieszkańców, która między innymi odpowie na pytanie, jakie jest zainteresowanie taką formą budownictwa mieszkaniowego.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku