°C

Wojska USA przyjadą do Skwierzyny

fot. UM Skwierzyna
 

Jeszcze w tym miesiącu do Skwierzyny ponownie zawitają wojska amerykańskie. Takie informacje uzyskał burmistrz Skwierzyny na spotkaniu z przedstawicielami wojsk armii Stanów Zjednoczonych stacjonujących w Polsce.

– Jesteśmy gotowi na przyjęcie żołnierzy USA. Wszystko na nich czeka, również mieszkańcy – zapewnił Lesław Hołownia, burmistrz Skwierzyny.

Amerykańscy żołnierze będą gościć w Skwierzynie do jesieni. Burmistrz dodaje, że chciałby, wzorem poprzednich wizyt, pokazywać Amerykanom największe atrakcje gminy Skwierzyna, a także zapraszać na spotkania do placówek oświatowych.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku