°C

Cepem w „Łysego”

Fot. Facebook

Napięcie w lubuskim Sejmiku i siłowanie samorządowych radnych z koalicją PO-PSL-SLD, przynosi zaskakujące zwroty akcji i niezwykły wręcz wysyp postów w mediach społecznościowych. Te zaś niosą wiele interesujących informacji.

Dziś internety wygrała Aleksandra Mrozek, która za serię nieprzychylnych jej i jej środowisku artykułów, odwinęła się lokalnej Wyborczej. 

Nie wiemy jak Państwo, ale my chyba zainwestujemy w maszynkę do robienia popcornu.

 

Cepem w „Łysego” Radio Zachód

 

Sprawa środków, które trafiają z budżetu województwa do lokalnej prasy nie przeszła bez echa. Urząd Marszałkowski miał przedstawić dane, z których wynika, że podana kwota dotyczy nie tylko ogłoszeń w Gazecie Wyborczej, ale również w Gazecie Lubuskiej (Polska Press).

Nie sprostowano natomiast informacji o zatrudnieniu rodziny redaktora naczelnego Wyborczej w urzędzie.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku