Bardzo dobre pierwsze dwie kwarty, a potem dużo gorzej: koszykarki odpadły z PP

Koszykarki PolskiejStrefyInwestycji Enei Gorzów przegrały w Gdyni z Pszczółką Polskim Cukrem AZS UMCS Lublin 66:70 i odpadły z turnieju o Puchar Polski już w ćwierćfinale.

Pierwsze dwie kwarty układały się dla gorzowianek bardzo dobrze i na przerwę schodziły z prowadzeniem 38:29. Jednak w połowie trzeciej kwarty zespół z Lublina szybko odrobił straty i już do końca dyktował warunki. Najwięcej, 28 punktów dla PolskiejStrefyInwestycji Enei zdobyła Megan Gustafson:

Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin – PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów 70:66 (12:19, 17:19, 22:9, 19:19)

PSI Enea: Gustafson 28, Walker-Kimbrough 14, Hristova 12, Owczarzak 5, Kaczmarczyk 4, Green 3, Dźwigalska 0, Kaczmarczyk 0, Szott-Hejmej 0, Matkowska 0.