°C

Oświadczenie Stali po zgrupowaniu na Teneryfie

Stal Gorzów
 

Stal Gorzów odpowiada na zarzuty dotyczące przedsezonowego zgrupowania na Teneryfie. Artykuł o niewłaściwym zachowaniu przedstawicieli klubu nazwano tendencyjnym i potwierdzono, że przygotowywane są kroki prawne. Stal publikuje też korespondencję z hotelem w którym zakwaterowano klubową ekipę i sponsorów.

Przypomnijmy, portal interia.pl informował o „niegodnym zachowaniu niektórych osób z ekipy Stali Gorzów”. Padają konkretne nazwiska, w tym prezesa klubu. O sprawie pisaliśmy w czwartek (link)

Po publikacji ogólnopolskiego portalu klub zapowiedział kroki prawne. Natomiast dziś wydał w tej sprawie oświadczenie.

Czytamy w nim, że doniesienia dotyczące zgrupowania na Teneryfie są „szkalujące i nieprawdziwe”. Klub powołuje się na pismo z hotelu w którym mieszkała żużlowa ekipa i sponsorzy. Jak czytamy, „z pisma jasno wynika, że nikt związany z klubem Stal Gorzów nie miał nic wspólnego z niewłaściwym i nieetycznym zachowaniem w hotelu”. Szefostwo hotelu podało, że odpowiedziało dziennikarzowi polskiego portalu na pytania, ale nie podano żadnych danych oraz nie informowało o zespole, a o grupie. – Wydaje się, że dziennikarz pomylił lub chciał pomylić słowo „grupa” z „zespołem” – czytamy w zamieszczonej w oświadczeniu korespondencji. Klub zapowiada publikowanie kolejnych dokumentów i materiałów dotyczących całej sprawy.

Całe oświadczenie możecie przeczytać tutaj (link)


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku