°C

Red. Piotr Kuśnierz: najważniejsi są ludzie

fot. Archiwum
 

- Lubuskie Wawrzyny są bliskie sercu. Są nasze, lubuskie, przyznawane przez grono osób związanych z mediami. Dlatego są tak cenioną nagrodą – mówił dziś w programie Gość Popołudniówki Piotr Kuśnierz, dziennikarz Radia Zachód, laureat Lubuskiego Wawrzyna 2020 w kategorii dziennikarskiej, dla młodego, wyróżniającego się dziennikarza.

W czwartek poznaliśmy laureatów Lubuskich Wawrzynów 2020. Redaktor Piotr Kuśnierz został wyróżniony za cykl materiałów interwencyjnych emitowanych w programie Radio Zachód Interwencje.

Nasz redakcyjny kolega podkreślił, że bardzo ważny jest zespół ludzi, z którymi pracujemy, ponieważ to ludzie są najlepszą inspiracją do dalszego rozwoju zawodowego:

Piotrowi Kuśnierzowi serdecznie gratulujemy kolejnej nagrody dziennikarskiej.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku