°C

Piesi i kierowcy pod lupą policji

fot: Krzysztof Filmanowicz
 

Zielonogórska policja włączyła się do ogólnopolskich działań związanych z bezpieczeństwem niechronionych uczestników ruchu. Dzisiaj w mieście i powiecie możemy zobaczyć więcej patroli, które zwracają uwagę na zachowanie kierowców i pieszych.

Podinspektor Małgorzata Stanisławska, rzeczniczka Komendanta Miejskiego Policji przypomina, że obie grupy muszą przestrzegać zasad bezpieczeństwa:

Policjanci będą też  przypominać pieszym, że warto nosić elementy odblaskowe, które znacznie przyczyniają się do poprawy bezpieczeństwa. Działania potrwają cały dzień.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku