°C

Lubuskie Wawrzyny rozdane. Dziennikarze naszych redakcji wyróżnieni!

Fot. Radio Zachód i WiMBP w Zielonej Górze/Facebook
 

Dziennikarze Radia Zachód z nominacjami i wyróżnieniami w tegorocznej edycji Lubuskich Wawrzynów.

Elżbieta Wozowczyk-Leszko, autorka reportaży, odebrała nominację w głównej kategorii. Za całokształt pracy została uhonorowana Grażyna Walkowiak, która podkreśla, że Wawrzyn Lubuski to wyjątkowe wyróżnienie. Jak dodaje, zawód dziennikarza jest misją i wiąże się między innymi z pomocą drugiemu człowiekowi:

Piotr Kuśnierz został wyróżniony jako młody dziennikarz. Jak zaznacza, za jego nagrodą kryje się współpraca z redakcyjnymi kolegami:

Dziennikarz sportowy Radia Zachód Marek Staniszewski otrzymał nagrodę honorową za książę „Dawid Kujawa. Żużlowy mistrz świata, jakiego nie znamy”:

Andrzej Flugel, dziennikarz sportowy „Gazety Lubuskiej” również otrzymał dyplom za całokształt twórczości. Jak mówi, wyróżnienie ma dla niego duże znaczenie, zwłaszcza po trzydziestu latach pracy:

Dodajmy, że Lubuski Wawrzyn Naukowy otrzymał Dariusz Aleksander Rymar, Lubuski Wawrzyn Dziennikarski odebrała Maja Sałwacka, a Lubuski Wawrzyn Literacki trafił do Czesława Markiewicza i Krzysztofa Fedorowicza.

Pełną listę nagrodzonych i wyróżnionych można znaleźć na stronie Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Cypriana Norwida w Zielonej Górze.

Podczas uroczystej gali poznaliśmy zwycięzców i wyróżnionych w tegorocznym konkursie LUBUSKIE WAWRZYNY❗️🔥 W tym…

Opublikowany przez Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. C. Norwida w Zielonej Górze Czwartek, 25 lutego 2021


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku