°C

„Nie potrzebujesz – oddaj”, czyli akcja pomocowa w Kargowej

Fot. Pixabay
 

Ośrodek Pomocy Społecznej w Kargowej prowadzi akcję „Nie potrzebujesz - oddaj".

Chodzi o przekazywanie przedmiotów codziennego użytku, mebli, sprzętu oraz odzieży rodzinom znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej. Pracownicy przyjmują informacje na temat rzeczy, które chcielibyśmy oddać i kierują do osób, które chętnie skorzystają z niepotrzebnych nam przedmiotów.

Anna Wierzbińska, kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej w Kargowej, mówi, że jest jeden warunek, przekazywane rzeczy muszą być w dobrym stanie:

Anna Wierzbińska podkreśla, że mieszkańcy do tej pory chętnie dzielili się tym, co mają, jak dodaje, najczęściej jest to odzież dla dzieci, ale warto pamiętać również o seniorach:

Zarówno przedmioty, jak i zapotrzebowanie na nie, można zgłaszać do Ośrodka Pomocy Społecznej w Kargowej przy ul. Rynek 33.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku