°C

Zabiegi laparoskopowe w kostrzyńskim szpitalu

Zbigniew Bodnar
 

Mimo pandemii koronawirusa placówki lecznicze rejestrują i przyjmują pacjentów wymagających zabiegów czy też operacji chirurgicznych.

 – Szpital w Kostrzynie – w sposób ciągły – prowadzi zabiegi chirurgiczne metodą laparoskopową, na przykład usunięcia pęcherzyka żółciowego czy przepukliny pachwinowej – mówi prezes szpitala Joanna Pachnicz:

Korzyść z przeprowadzanych zabiegów chirurgicznych metodą laparoskopową jest niepodważalna w stosunku do zabiegów tradycyjną metodą – dodaje prezes Pachnicz:

Szpital w Kostrzynie przygotowuje się do zabiegów usunięcia pęcherzyka żółciowego metodą laparoskopową przez pępek, co nie pozostawia śladu ani blizny na ciele pacjenta.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku