°C

O krok od tragedii na przejeździe kolejowym! [WIDEO]

Fot. Słuchaczka Radia Zielona Góra
 

Do niebezpiecznej sytuacji doszło dziś tuż po godzinie 18. na przejeździe kolejowym przy alei Wojska Polskiego w Zielonej Górze. System sterujący szlabanem uległ prawdopodobnie uszkodzeniu, ale zniecierpliwieni kierowcy pomimo opuszczonych częściowo rogatek pokonywali przejazd.

Sytuacja, którą relacjonuje słuchaczka Radia Zielona Góra, wyglądała bardzo niebezpiecznie. W pewnym momencie rogatki zaczęły się podnosić, ale na jednym z torów pojawił się pociąg a na przejeździe utworzył zator samochodów. 

Służby zostały powiadomione już o awarii i usunęły ją. Trwa ustalanie jej przyczyn. Wskutek zdarzenia nikt nie ucierpiał, jednak policja radzi, aby w sytuacji uszkodzenia rogatek bezwzględnie wstrzymać ruch i  nie wjeżdżać na przejazd.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku