°C

Trwa konkurs na najlepsza pracę magisterską i doktorską w GUS

Fot. GUS
 

Urząd Statystyczny w Zielonej Górze przyjmuje zgłoszenia w ramach konkursu na najlepszą pracę magisterską i doktorską z zakresu statystyki.

Jest to 4 edycja konkursu, podczas którego nagradzane są najciekawsze prace, które popularyzują wiedzę o statystyce. Zgłoszenia należy przesyłać do końca marca, a dla wygranych organizatorzy przygotowali nagrody finansowe.

Jak mówi Angela Burchardt, specjalista w zielonogórskim Urzędzie Statystycznym, jest to już tradycyjne wydarzenie, które każdego roku cieszy się dużym zainteresowaniem. W ubiegłym roku do GUS-u dotarło niemal 40 zgłoszeń:

Prace należy zgłaszać poprzez specjalną aplikację, które powstała na potrzeby konkursu, szczegółowe informacje dostępne są w regulaminie:

Dodajmy, że główna nagroda za najlepszą pracę magisterską to 5 tysięcy złotych, a w przypadku pracy doktorskiej jest to 10 tysięcy złotych.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku