°C

Sługocki pierwszą lubuską „kałużą”?

Waldemar Sługocki

Zaskakująca pointa protestów w obronie tzw. „wolnych mediów” i lubuskiej marszałek. Postawił ją podczas audycji w Radio Zielona Góra (29:21), Krzysztof Kaliszuk. Komentując happening, w którym radni Samorządowego Lubuskiego zostali nazwani „kałużami”, wiceprezydent miasta określił tak szefa lubuskiej Platformy – Waldemara Sługockiego.

Jak argumentował, jeśli „kałużą” jest ten, kto chce odwołania Elżbiety Anny Polak, to pierwszą kałużą powinien zostać okrzyknięty poseł Sługocki.

Kaliszuk przypomniał, że w ubiegłym roku, to właśnie szef lubuskich struktur PO miał dążyć do zwolnienia Polak i zastąpienia jej innym politykiem. Sprawę pokrzyżowało zawiązanie w Sejmiku nowego klubu radnych i pomysł, który zyskał poparcie władz krajowych przepadł.

Wiceprezydent Zielonej Góry zadeklarował, że prawdziwości swych słów, może dowieść w badaniu na wariografie. Czy ktoś z naszych czytelników ma takie urządzenie? Chętnie wypróbujemy (na innych bohaterach sejmikowej wojenki też).


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku