°C

Zostań żołnierzem 17. Wielkopolskiej Brygady Zmechanizowanej

Fot. 17WBZ
 

17. Wielkopolska Brygada Zmechanizowana z Międzyrzecza zachęca do służby w wojsku.

Kwalifikacje wojskowe odbywają się w każdy wtorek o godzinie 8.00 na terenie jednostki w Międzyrzeczu. Aby zostać żołnierzem, trzeba spełniać kilka podstawowych warunków, wśród nich jest między innymi sprawność fizyczna oraz dobry stan zdrowia.

Major Anna Wisłocka, szef sekcji personalnej 17 Brygady, podkreśla, że kwalifikacje wojskowe są szansą na sprawdzenie siebie oraz mogą być pierwszym krokiem w stronę nowego zawodu:

Podporucznik Anna Dominiak, oficer prasowy 17 Wielkopolskiej Brygady Zmechanizowanej w Międzyrzeczu, podkreśla, że służba ojczyźnie to szansa na rozwój i zdobywanie nowych umiejętności:

Kierowca starszy szeregowy Kamil Śpiączka mówi, że poza możliwością samorozwoju służba w wojsku wiąże się z dobrymi zarobkami oraz dodatkowymi gratyfikacjami:

Dodajmy, że osoba, która chciałaby podjąć pracę w wojsku, musi być niekarana.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku