°C

Kim jest mężczyzna ze zdjęcia? Pomóż ustalić to policji

Fot. KWP w Gorzowie Wielkopolskim
 

Świebodzińscy policjanci proszą o pomoc w zidentyfikowaniu mężczyzny ze zdjęcia. Na chwilę obecną nie jest ustalona jego tożsamość. Podróżował on pociągiem relacji Berlin–Warszawa.

Chodzi o interwencję, która miała miejsce ponad miesiąc temu, funkcjonariusze policji zostali wezwani przez obsługę pociągu relacji Warszawa-Berlin. Ich uwagę przykuł mężczyzna, który zachowywał się podejrzanie oraz nie reagował podczas próby nawiązania z nim kontaktu.

Marcin Ruciński z Komendy Powiatowej Policji w Świebodzinie, mówi, że do tej pory nie udało się zidentyfikować mężczyzny, dlatego policja zdecydowała się na opublikowanie jego wizerunku:

Osoby posiadające informacje, które mogą pomóc w identyfikacji mężczyzny proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Świebodzinie.

Kim jest mężczyzna ze zdjęcia? Pomóż ustalić to policji Radio Zachód


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku