°C

Międzyrzecka Karta Rodzina 3+ służy już ponad tysiącowi mieszkańców

Fot. Envato
 

Międzyrzecka Karta Rodzina 3+ cieszy się dużym zainteresowaniem - tak mówi burmistrz Remigiusz Lorenz, który podkreśla, że obecnie z karty korzysta ponad 1 200 mieszkańców gminy.

Przypomnijmy, że posiadaczom karty przysługują zniżki w ponad 30 lokalnych instytucjach i firmach działających w Międzyrzeczu. Dariusz Brożek z Wydziału Spraw Społecznych międzyrzeckiego Urzędu Miasta mówi, że karta skierowana jest do rodzin wielodzietnych:

Dariusz Brożek dodaje, że należy pamiętać o systematycznej aktualizacji karty. Wystarczy pojawić się w magistracie i odebrać hologram:

Dodajmy, że magistrat zachęca lokalne firmy do udzielania zniżek w ramach Międzyrzeckiej Karty Rodzina 3+.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku