°C

W Kargowej powstanie pumptrack

fot. UM Marki
 

W Kargowej powstaje centrum sportowe. To nie jednostka administracyjna, ale zespół atrakcji, które pomagają w utrzymaniu aktywnego trybu życia. Wiele miesięcy remontowany był stadion, jego płyta i infrastruktura. Potem przyszedł czas na skatepark, którego dofinansowanie pieniędzmi z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich się opóźnia, choć nawierzchnia powstała.

– Tymczasem urząd marszałkowski ogłosił nabór wniosków na dofinansowanie budowy infrastruktury sportowej i rekreacyjnej. Chcemy otrzymać to dofinansowanie do budowy pumptracka – mówi Jerzy Fabiś, burmistrz Kargowej.

Dodajmy, że do stadionu i atrakcji przy nim zlokalizowanych prowadzi ścieżka rowerowa, którą można dojechać z centrum miasta albo z Chwalimia.


- KAMPANIA SPOŁECZNA -

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku