°C

Radio z nową radą

fot: Krzysztof Filmanowicz
 

Rada Mediów Narodowych powołała nową radę programową Radia Zachód.

Zasiadają w niej osoby rekomendowane przez organizacje społeczne i partie polityczne. Pełnią funkcję doradczą, opiniując programy radiowe i telewizyjne nadawców publicznych.

W nowej radzie zasiądzie m.in. Bożena Ronowicz, która w poprzedniej kadencji pełniła funkcję przewodniczącej. Jak mówi, w tym czasie program radia był oceniany bardzo dobrze:

Kadencja rady programowej trwa cztery lata.

Skład rady programowej Radia Zachód na lata 2021-2025: Jacek Budziński, Alicja Burdzińska, Mirosław Glaz, Ryszard Górnicki, Andrzej Janecki, Grzegorz Maćkowiak, Adrian Morgowski, Piotr Natkański, Bożena Pierzgalska, Mirosław Rawa, Bożena Ronowicz, Artur Stojanowski, Radosław Wróblewski, Arkadiusz Tybura, Mirosław Zelisko.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku