°C

Nowy szef oddziału GDDKiA

fot: GDDKiA
 

Jarosław Brzeczka został nowym dyrektorem zielonogórskiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.

Stanowisko dyrektora było wolne od kilkunastu tygodni, gdy odwołany został Marek Langer. Od tego czasu dyrektorskie obowiązki w Zielonej Górze pełnił Łukasz Lendner, który jest dyrektorem szczecińskiego oddziału GDDKiA.

Jarosław Brzeczka wcześniej nadzorował budowę trasy ekspresowej S-3 na odcinku Sulechów -Nowa Sól. Teraz jako dyrektor zajmie się m.in. dokończeniem przebudowy trasy numer 18 do parametrów autostrady oraz uruchomieniem rządowego programu budowy obwodnic. W pierwszej kolejności realizowana będzie taka inwestycja w Strzelcach Krajeńskich.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku