°C

Po utracie wzroku został fotografem. Niezwykła wystawa

Fot. Zofia Popielecka
 

W Filii nr 1 Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Cypriana Norwida od dziś można oglądać nową wystawę fotograficzną pt. „A może jaśniej...".
Jej autorem jest Dariusz Wojciechowski, niewidomy pasjonat fotografii, który po utracie wzroku chwycił za aparat i zaczął robić zdjęcia.

Monika Piętka z czytelni mówi, że po tym, jak poznała autora, zdecydowała, że jego twórczość musi być zaprezentowana podczas wystawy. Jak podkreśla, pan Dariusz jest doskonałym wzorem do naśladowania:

Zdjęcia, które robi niewidomy fotograf, wymagają zaangażowania pozostałych zmysłów. Dariusz Wojciechowski podkreśla, że znalezienie tej idealnej fotografii nie jest proste, ale praca z aparatem daje mu wiele radości:

Dodajmy, że Dariusz Wojciechowski swoją wystawę zdjęć uzupełnił o wiersze, które także napisał sam:

 


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku